I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

   

2005-02-19 19:48

cs:cz nyckel.

ja, nu har jag en fråga. jag vet att det har varit stora problem med cd-keysen och steam. och nu vet jag inte vad jag ska köpa för att vara 100 på att jag får en cd-key som funkar. men vad jag har för mig så måste man ha en cs:cz cd-key eller hl2. är det så? generation nycklarna funkar inte va?

peace.


2005-02-19 19:53
okej, för jag har hört många som klagat på att deras generation-nycklar inte går att regga på steam för dom redan är reggade från någon generator. är cz roligt? kanske lika bra att köpa det iaf, är ju bara 30:- prisskillnad.

2005-02-19 22:26
du kan ju köpa halflife 2 på steams hemsida och då får du det och cs, day of defeat, cs source och dod source för typ 30 dollar
du får det inte på skivor utan du får ladda ner det men du får fungerande cdkeys
No Borders No Nations

2005-02-19 22:48
butikerna lämnar iaf ingen garanti om du köper half-life och klagar för att counterstrike inte fungerar.. du köper half-life och inte cs i sådana fall
No point in mentioning those bats, I thought. The poor bastard will see them soon enough.

2005-02-19 23:47
skum: jag vill inte ha hl2, min dator pallar inte det iallafall. och cs:s är helt onödigt att få med då man kan köra det utan cd-key.

mdubbelc: okej. men en polare skulle höra med hans bror om han sålde sin, för han använde den iaf inte.

tack alla iaf.