Fuckar ur i fridhemsplan
Tja, letar efter filmen där NER(?) eller NUG(?) går loss med en svart can nere i fridhemsplan! Sökt som fan i forumet men inte hittat något, vore schysst om nån kunde länka pejz!
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
heter typ its so fresh i cant take på youtube ....
om det nu är den du menar..
jo de va ju bra! eller inte..
Gangstas Do What They Want, Suckas Do What They Can..
den va visst bra talibb den va bara lite speciell.
diska hårdare, kvinna
klockren ! filmen på youtube haha
Är lika ond som billy the kid
det är NUG och PIKE som ligger bakom dom där filmerna.
There´s no point of living if you can´t feel alive....
jag och alla mina kompisar var nästan 100 % säkra på att han var speedad först :p
God will forgive them. He'll forgive them and allow them into Heaven. I can't live with that.
vad är tjusningen med den filmen?
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Hmm finns väl tre stycken?
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
What the fuck?!.. Aja ni har den åtminstonde dära nu
för mycke droger för den mannen:P
det kallar jag för snetripp !
Nån galen tjej bankade på min dörr hela natten inatt så till slut fick jag släppa ut henne.
haha så jävla klockrent
dj mazzot
Finns tre stycken "King of the line" filmer.
medvetet eller ej så känns filmen som en respons på den typ av graffiti där röjet står i fokus och eventuella stilistiska ambitioner rann ut där alkoholen m.m rann in.
HMOR
hahahah skön
Sövermanland
skönaste filmen haha droger åt mer folk i stan
kan ju inte påstå att han ser speciellt påverkad ut när han går därifrån! Men men tom graffare växer upp!
Gangstas Do What They Want, Suckas Do What They Can..
kan ju inte påstå att han ser speciellt påverkad ut när han går därifrån! Men men tom graffare växer upp! det är lustigt att du inte förstår hur mycket du skämmer ut dig själv i ditt försök att vara nedlåtande mot andra.
Hmm, det handlar inte så mkt om droger/alkohol... Utan det hela är att sprayburken tar över personen och får sitt eget liv. Personen ifråga dras bara med efter sprayburken och kan inte kontrollera något.
Jävligt feta filmer som visats runt på massa olika utställningar. Såg dem i Berlin på någon konstutställning där Nug hade vitmålat 2-3 rum och låten "sprayburken" fått sitt egna liv över dem i samma vibb som i klippet ovan. I mitten i ett av rummen stod en gammal tv som visa filmerna.
BIG UP!
www.ff-dvd.com / www.clubtraffic.org www.myspace.com/clubtraffic / www.myspace.com/alloutdubstep www.myspace.com/stucklife / www.stucklife.com
King Of The Line filmerna var ett film projekt som dom 2 spela in för sin skola dom gick på har jag för mig..Eller hört i alla fall,rätta till mig om jag har fel.
haha han sne trippa nog på svooomparna ;)
hahahaha wtf . skumma ideér man kan få..
"It was about selling dope to put our kids thru college"
Som sagt. Tre stycken var det. Och dem är bra, inspirerande i min åsikt.
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Graffare
2008-01-23 17:27
http://metafourhiphop.com/
Su Casa Mi Casa tycker jag vart fin, resten var bara skit
irk det är säkert som du säger när jag ser filmen med den åsikten i färskt minne, dock tycker jag att min tolkning passar bra in, med tanke på hur mycket av klottret ser ut på gatorna. Inte för att på något sätt fördöma det, för det är enligt min mening tvivelsutan det roligaste.
HMOR
its so fresh i cant take it, su asa mi casa, best things in life is free.
Graffare
2008-01-24 08:33
nej dj_josh, denna gång har du fel tyvärr =)
http://metafourhiphop.com/
riktigt sköna filmer.. kul med annurlunda men bra filmer .. detta var inspirerande!
Vila i frid "fulfrihet" du är saknad av många
haha skadad idé, men fett tungt.. röjjjj
WINO - UNA POSSE
Sjukt att se, men jag blev väldigt glad samtidigt. Undrar hur mycket han såg inifrån mössan?haha han sne trippa nog på svooomparna ;) Usch får pinsamhetskänsla i hela kroppen när jag läser det där...
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
aka ism gjorde ju nån film där han ligger "död" på olika platser. samma sak i princip. en annan konst form helt enkelt mer emetionell konst skulle jag vilja påstå :)
Kärlek och respekt...