I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

Världen Jävlas med en!

Övrigt - Blandat

   

2006-08-09 23:49

Världen Jävlas med en!

Varför varför varför jävlas världen med en så mycket ibland?

Kände precis att de have varit gott med en macka nu såhär på kvällskvisten ock går ut o brer mig några... När jag plötslgt tappar den jag håller på att bre sylt på står tiden nästan still för nån sekund och jag ber en bön att det inte skall hända

MEN JO! MYCKET JÄVLA RIKTIGT LANDAR MACKFAN MED SYLTEN MOT GOLVET!!!!

varför varför varför är det alltid så?
dela gärna med er om andra historien där världen/omgivningn/gud ja vafan som jävlats med er utan anledning

En kvinna är aldrig mer allvarlig än när hon talar om för en miljonär att hon älskar honom.

2006-08-09 23:53
Vad var det för macka?

2006-08-09 23:53
Jag gjorde nyss 3 mackor. Alla överlevde hela vägen till mina tänder.
 

2006-08-09 23:54
Världen verkar tämligen ödmjuk mot dig.
<br>

2006-08-09 23:55
Vänta till tappar ut tekoppen också..
Med sockrat te..
Then we're talking evil!
<br>

2006-08-09 23:57
Va med om en grej idag som störde mig..

Jag har inte varit ute och rastat min bmx på länge, så tänkte att det var dags idag.

Åt lite innan jag gick ut, vädret var inte det bästa, ganska mulet, men jag var så inställd på att köra loss lite..
Jag begav mig ut, och började genast, efter 20m känna regndroppar på armen. Men skit i det tänkte jag.

När jag kom bort till stället jag brukar köra kände jag fler droppar, så typiskt! men tänkte att det kanske skulle renga klart rätt snabbt så körde vidare, tills det började regna lite mer då jag insåg att jag likaväl kan dra hem, svårt att köra när det är blött på marken.

Innan jag vet ordet av det pissar det ner, verkligen ÖSER ner! Det börjar åska och blixtra, jag såg knappt nåt när jag cyklade för det regnade så häftigt. Dyblöt blev jag såklart, av nån anledning lämnade jag mobilen hemma. Vilket var det bästa med det hela det här. För min mp3-spelare låg i fickan, blev genomsur (hade nyligen köpt ny eftersom jag lyckats pajja min förra)

Kommer hem, och upptäcker att jag hade glömt stänga fönstret, så vatten på golvet såklart. KUUUL!

Mkt att läsa, men irriterande var det iaf.

2006-08-09 23:58
HAH! kan ju ta & berätta att på 1 & samma dag av min semester tappade jag både rösten & blev stucken utav 2 getingar. Min kompis skyllde det på att jag trampat på en A-brunn.
Mickaaaaaan.

2006-08-10 00:08
one P26

Inge höjdare!

En polare som bor inte så långt från mig hade också glömt sitt fönster, och han har sängen precis under.. :S

2006-08-10 00:10
one P26

Ouch! Shit... Sån otur med regn har jag inte haft, än.

2006-08-10 00:35
hahahahahaha!
jag slår alltid i tån, alltid höger tån också!
sen när allt är lungt och jag inte är lack längre så slår
jag i den igen! alltid! minst 7 gånger per dag!
shit happens..
Jobba jobba, kämpa och slita
Graffare

2006-08-10 01:03
Precis fått län på 12000...
morsan rycker 2000...
köper högtalare för 2500 som jag fick skicka tillbaka och betala 1000 spänn i frakt...
råka bomba på en polares hus och får betala 2000 i självrisk...
fick snetändning och riskerar skadestån på 40000 hållet..
"Är det inte märkligt att vi lever i en värld där det är helt ok att visa bilder på vapen som dödar liv, men förbjudet att visa en bild på en penis som skapar liv?"
Graffare

2006-08-10 01:15
one P6 jo,att jag får snetändning...jag är rätt lugn annars
"Är det inte märkligt att vi lever i en värld där det är helt ok att visa bilder på vapen som dödar liv, men förbjudet att visa en bild på en penis som skapar liv?"

2006-08-10 04:39
Fick en fet stor sån fluga i min nyblandade Oboy nyss :(
Iam Not My Hair,Iam Not This Skin,Iam The Soul That Lives Within'

2006-08-10 11:14
LadyLaSoUL F19

haha, vilken fet jävel att göra så!

Nu ska jag göra frukost, håller alla tummar jag har på att inget ska hända! Och spejjar hejdlöst mot flugor...

2006-08-10 11:16

varför det alltid är så?

ja kanske för att syltsidan väger mer..
Femme fatale