[Audio] Modesty Blaze - Fucking you tonight(Swedish Remake)

Vår Hiphop - Audio & Video

   

[Audio] Modesty Blaze - Fucking you tonight(Swedish Remake)

"Ikväll ska vi ha sex" - SWEDISH REMAKE!!

Notorious och R. Kelly! "Fucking you tonight", Från Life After Death.. här kommer "Ikväll ska vi ha sex", från Tight som en stjärt..


Det är underhållning men samtidigt med en seriös underton. Finns en liten story bakom låten;) Har en vän som nyligen blev miljonär på vitt vis och plötsligt ville tjejen ha tillbaka honom. Och han föll för det, så nu springer han dagarna i ända med kassar i händerna. Jag hoppas han får ligga! Självklart är tjejen inte trevlig mot honom heller.





Allt är utfört av mig, den bäste studiorapparsångarmekanikern du kan tänka dig!

Till er killar vars tjejer gräver flitigare än GES '94!

/Modesty Blaze

Rappat skitlänge.
Användaren är inloggad Bling
Moneymaker
Detta är lite reklam för att finansiera driften av whoa. Om du blir medlemoch loggar in så slipper du denna reklam.
Det lät fett smooth, sugen på ett sammarbete så kolla in http://www.scientificproduction.se och hör av dig om du hittar ngt!
Need beats?
www.scientificproduction.se
upp! Denna är nice!
Rappat skitlänge.
upp!
Rappat skitlänge.
Producent

2012-07-31 14:17
"...inte bara bröst, softa ett slag
för sen du såg mitt kontoutdrag har du pushat som rikligt."
- Åh, dog <3

Skön skit.
When Life Gives You Lemons You Paint That Shit Gold
ha! thanks.. "..du studerar plånboken på helfart" är en skön rad också:)
Rappat skitlänge.