Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
haha måste erkänna att denna var tokmysig!
vad gör en rappare egentligen? www.myspace.com/dumhet
haha , skön ju!
"hur kan man ha en åsikt om man aldrig nånsin testat?"
20mins väntetid JAJJEMÄN.
STOPPA BARNPORREN VIA INTERNET. Ser ni något anmäl det här: www.rb.se DETTA BORDE ALLA PÅ Whoa HA PÅ SIN SIDA
HAHAHAHHAAH fyfan vilken sjuk låt
Attityd Crew 2006-09 Lofstrand.tk | http://myspace.com/lvsmusk
Fy fan va underbar... ännu en låt till mig :)
The Larssons www.thelarssons.net www.myspace.com/estetonline
Denna var riktigt rolig och ganska ful!^^
Fisk soes
Grymt vacker. Skicka in till P3
haha den funkar för mig ;).. Men vadå jag tkr Venga Boys rockar xD. Fan Whoa är mer instängt än kumla:S. yeye mkul att du kör
©ProblemBarn! Varför vara anorlunda när man bara kan vara sig själv?
haha, lite roligt faktiskt :)
BiggedyBaaaaaak Baaa BAKOM FLÖTET!
den var helt okej fan, haha =D
Nice men ska låten bara vara 33 sekunder?:S
www.myspace.com/naturmusic
Hahaha :D Låter som Basshunter lite
:)
skönt skönt =D haha
http://www.facebook.com/pages/Coff/187962211219396 Copy/Paste if you still listen to real hip hop
Hahaha, den här var fett kul XD 50 spänn på att den blir en ny Botten anna fjortis idol skit XD
Om vi vill, Blir du aldrig tightare
Vafan är dedär? Inte bra alls....
"Maybe i could get mjältbrand" "jag har ½ gram jag ska rulla fram blatte jag fick det av david (david)"
nice, våran tecno låt blir hetare;) då fixar vi rösten elektrisk !
hahah sick Roliig låt asså :D inget man hade förväntat sig men den va as Kul ;O UPP!!
Skillnaden Mellan Mig Och Dig Är Att Jag Är "JAG" ViceVersa
snälla en länk som funkar..
Det är killen ->
HAHAHA, lätt att denna låten kommer pumpas fett av ALLA 12-16 åriga brudars telefoner/Mp3 hela sommaren. men okej du har inget att förlora på det. bara nice, tjockt med spelningar osv. bra
fan va skön :P allvarligt! hahahahah..hur lärde du dej sjunga sådär? :D
Lätt de sämsta du släppt :D men grymt bra utförande ändå tycker jag ! Grymt bra jobbat!!
facebook.com/idiomatisk - fan page
Skivsamlare
2007-06-14 21:05
Jag blir så trött på kommentarer i stil med "Lägg upp den på Lunar eller nått istället. Whoa blir bara pinsammare för var dag tror jag" och liknande. Låten är svintung, även om det inte låter som traditionell hiphop, vilket den ändå inte var ämnad att låta som. Varför ska folk lägga ner så mycket tid på att hata? Är det avundsjuka jag anar? Visst är det så. Helt allvarligt nu, låt folk göra vad dom vill utan att behöva mötas av lågtonighet av en sliten skara wannabes. Ni som nu kommer skriva saker i stil med "jag vill absolut inte var någon bögig sångare, jag är HIPHOP!!" kan ju gå och lägga sig på direkten. Jag menar, hade så varit fallet går ni då emot en av hiphopens grunder, respekt, igenom att nedvärdera en låt bara för att den inte var er kopp té? Get your act straight. Nu till låten, den är som tidigare sagt svintung. Det är absolut typen av låt som skulle kunna bli årets sommarplåga (vilket jag tippar på att den blir tillochmed). Du har alltid haft talang för roliga grejer/idéer och detta är absolut inte ett undantag. Du har förbättrat din sång på många sätt, det som förut var charmig pojksång har nu blivit mer än så, du är en riktig sångsnubbe liksom. Oavsätt om du väljer sång, rap eller en kombination av dessa så kommer du att gå långt, det är ett löfte.
http://www.soundcloud.com/adamkross
Lagom fett word på Hubler.
Håller med Hubler, tror vi har en Backstreet Akon här du skulle kunna göra mkt coolt stuff med din röst i låtar, hoppas du tar vara på det
Word på Kammel denna gång :)
:)
Låten va ju grymt clean. Diggar sånt fett.. är skönt med lite annat än samma gammla trummor i hiphop.. Bra jobbat Toppen! (tumme upp) hihi. jag håller också med hubler om dessa nördiga typer som skriver att sånt här borde droppas på lunar? Men vafan är en musiksajt till för då? Vill ni inte höra låten om ni avskyr den så himla mkt så behöver ni inte lyssna. Ganska enkelt. Men shysst låt som fan =D puss! pz!
<3 jackelicious. eat yellow snow..it might be beer! =)
Toppen gör mig glad :) <3
Good Times Studio*
ovanligt, koolt, snyggt gjort! dock inte min stil! :) but your voice is craazy .
kul att vissa gillar, kul att vissa inte gillar! tack hubler för dina fina ord! :)
Ska sanningen fram, Så är sanningen falsk!
WOW, DEN HÄR VA JU BRRRRRRRRRRA!
säger som många andra, nya sommarplågan for sure! bra gjort toppän
Jag vet att du tror att du förstår vad du tyckte att jag sa men jag är inte säker på att du fattade att vad du hörde inte var vad jag menade.
hahah har inte hört sånt från dig förut, men det va bra :D hahah..
music is something u do, style is something u've got!
Sveriges svar på akon säger jag bara.
Du behöver inte veta vart du ska, du behöver bara veta att du ska komma dit.
denna var fan TOPPEN! ^^ upp pz osv
Arkeolog-
Hubler P18 Så bara för att man inte gillar allt som droppas, så är man en hatare? Haha shiiit, du gillar inte tex Stanislav, du är oxå en hatare.. herregud... p18..
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Haha, den är bra markus! Sommarplåga? Kanske!
Moderator
2007-06-15 01:09
toppen e alltid lika skön hahahaha
living life like it´s suppose to be, but this muthafucking hard life keeps calling me.
Hubler P18 så mycket jag sett dig hata på whoa så var det där rätt ord från fel mun;)
ser ut som du har fått moderators jobb i audio igen. // Dansk_BB
Haha det här va kul :D din röst är skön men mixningen diggade jag inte .. det va bara det som störde mig annars så ere bara kul att du gör sånt här ! peace!
www.myspace.com/norliekkv www.myspace.com/kkv www.klubbkoll.se/blogg/norliekkv
haha diggar;) texten är jävligt najs tycker jag:D
vilken platt och hög vägg c(=
Producent
2007-06-15 02:12
Haha För du är FUL FUL FUL hahaha garva :D så skojj den var!
Flyger fritt, landar platt